Nowe strony do pobierania z VOD

Hej.

Krótki wpis. Poważne problemy i sytuacje ekstremalne w życiu osobistym. Ciągłe robienie czegoś dla kogoś, na czym cierpią moje prywatne niezarobkowe i amatorskie projekty kodów i innych rozwiązań informatycznych sprawiły że nie zaniedbałem też i blog oraz odpowiedzi na komentarze. Strony na mydevil.net zostają przekierowane na poniższe adresy. Które na tę chwilę działają. Ale jeszcze raz podkreślę to że zrobiłem coś dla Was amatorsko jako moje hobby nie upoważnia nikogo do tego by zajechać tamten pakiet masowym „odpaleniem” bardzo dużej ilości pobrań na raz. Do tego każdy rości sobie niemalże kto się ze mną skontaktuje prawo do otrzymania szybkich wyjaśnień.

To lenistwo chyba wielu powoduje że nie chcą uparcie zainteresować się rozwiązaniami typu odtwarzacz KODI + wtyczka SD-XBMC do wielu najpopularniejszych polskich VOD. Także kolejne projekty wkrótce i downloadery pod Windows może także w nowej formie. I przyjmijcie że posiadam prywatne życie. A jeśli macie za dużo czasu na oglądanie nagle masy VOD to popróbujcie zakodować na bazie kodu wtyczki którą wymieniam z nazwy wyżej własne rozwiązania i nawet nie znając języka nauczcie się jego podstaw. Ja jak umiem pomagam, ale na pewno geniuszem nie jestem, nikt mnie tego poza Google plus forum StackOverflow czy inne przykłady z sieci jeżeli chodzi O PHP i jazda 🙂 Adresy:

http://vod.5v.pl/ipla

http://vod.5v.pl/tvn

http://vod.5v.pl/tvp

Miłego używania i fajnie jakby znalazł się ktoś ogarnięty z PHP ale nie musi być mistrz nad bogami by pomagał poprawiać kody w PHP, dał jakieś wskazówki czy dokonał testów albo wytworzył coś na bazie mojego kodu lub nowego dla ludzi zainteresowanym tematyką danego rozwiązana.

Comments (21)

 1. 11:14, 27.08.2017fanolesia  / Odpowiedz

  Woow, ale elegancko śmiga, dziękuję! Będę ściągać po jednym na raz i nie ciągle:)

  • 14:18, 02.09.2017olesio  / Odpowiedz

   Hej 🙂 Fajnie że mam fana. Może zrobię generator plików przetwarzania wsadowego *.bat lub skryptów BASH *.sh który będzie pozwalał na pobranie sobie po swojemu z listy po kolei z użyciem wget czy do wklejenia. Bo nie wiem czy skupienie się na tym by na szybko stworzyć wersję pobierających programów jedynie pod Windows ma sens. A moja wiedza o programowaniu w sposób porządny pod Androida jest niewielka i nie mam czasu ani ochoty jej zgłębiać na tę chwilę. Także cierpliwości tak jak obiecałem spróbuje stworzyć takie rozwiązanie by wszyscy byli zadowoleni 🙂 I było ono odporne na zmiany na ile się tylko da. Pozdrawiam i wybaczcie rozpisanie 😉

 2. 18:20, 27.08.2017Marek  / Odpowiedz

  Wspaniała robota, dziękuje :))

  • 14:21, 02.09.2017olesio  / Odpowiedz

   Hej. Dziękuję również. Robota będzie lepsza. No i była by lepsza ale nie ma chętnego z niewielką jak moja nawet wiedzą o PHP, kto by mi pomógł poprawić, rozwinąć i wdrożyć parę pomysłów z których wszyscy skorzystacie. Ale może niebawem a na pewno nie odpuszczam. Jak się już stało na tyle masterem z fejm doje…. że można filmiki o pobieraczach moich znaleźć na YouTube to należy nie odpuszczać, będę hajsem tapetował ściany i wizytował zakłady pracy, tylko że to żart bo mam to na prawdę gdzieś i robię po swojemu i kiedy mogę a także na ile czas oraz niewielka wiedza mi na to pozwalają 🙂 Pozdrawiam.

 3. 14:08, 04.09.2017erolek  / Odpowiedz

  Dzień dobry.
  Nie mogę pobrać – https://vod.tvp.pl/video/rolnik-szuka-zony,odc-1iv,33820459
  Czy można sprawdzić czy wszystko z VOD TVP przestało działać ? Pytam, bo ze strony http://vod.5v.pl/ zniknął link do pobierania z VOD TVP
  Z góry dziękuję.

 4. 12:19, 11.09.2017Sebastian  / Odpowiedz

  Nie działa skrypt na player pl czy mozna cos poradzić na drm na onet vod i ipla ?

  • 08:06, 14.09.2017olesio  / Odpowiedz

   Zostało kiedyś przygotowane na tę okoliczność pod kątem player.pl rozwiązanie w postaci fałszywego serwera HTTP który pozwalał nie tylko DRM ale i inne pozycje standardowe z reklamami oglądać bez nich. Rozwiązanie poza mną testowały trzy osoby i niestety okazywało się zawodne. U mnie sprawdzało się na tyle ok że udało się obejrzeć sprawnie całą serię „Nigdy nie rób tego w domu” oraz „Wstęp wzbroniony”. Wymagana jest do tego przeglądarka najlepiej Fire Fox beż żadnych dodatków blokujących reklamy. I wpis w pliku host. Po uruchomieniu serwera który dokona wpisu i restarcie przeglądarki udaje się to. Jeżeli chcesz przetestować te rozwiązanie i to jest Twój adres E-Mail daj mi znać ponownie komentarzem a może uda się nam wdrożyć co trzeba. Co do ipla.tv to wedle mojej wiedzy często pomaga w pliku %SystemRoot%\System32\drivers\etc\hosts dokonany w nowej linii wpis o treści: 127.0.0.1 ipla.hit.stat24.com a po edycji jako administrator restart przeglądarki www. Czasami jednak ponownie pojawi się reklama albo komunikat o blokadzie. Tak samo w ich aplikacji. Wtedy należy ponownie dokonać restartu.

 5. 18:34, 11.09.2017Adam  / Odpowiedz

  W TVP po pobraniu kilkudziesięciu MB połączenie jest zrywane a w TVN w ogóle nic nie widać po wejściu na stronę http://vod.5v.pl/tvn. Czy to problem po mojej stronie?

 6. 11:20, 12.09.2017Wirus  / Odpowiedz

  Będzie w postaci programu?

  • 07:59, 14.09.2017olesio  / Odpowiedz

   Tak będzie.

 7. 17:17, 13.09.2017michał  / Odpowiedz

  Już niestety nie działa – strona tajemniczo zniknęła, a szkoda twoje skrypty działały bezbłędnie

 8. 18:21, 13.09.2017jacware  / Odpowiedz

  Niestety, strony vod.5v nie działają.

  • 07:59, 14.09.2017olesio  / Odpowiedz

   Witam. Odpowiem zbiorczo na komentarze. Tak widzę – usunięto, pobierania z przerywaniem co chwila z vod.tvp.pl też było kwestią tamtego serwisu. Nie ma w tej chwili dobrego serwisu na to by trzymać www online. Muszę zatem pilnie przygotować rozwiązanie pod Windows. Ewentualnie automat E-Mailowy który pozwoli odesłać nadawcy listę adresów. Albo może skrypt dla najpopularniejszego programu WGET do pobierania pod Linuxy oraz Unixy a także istniejącego w wersji Windows. Dla celów którego generował by się plik *.bat. Dzieciom zaś którym się nudzi, informuje że pajacowanie i pisanie bzdetów proszę zachować w swoim gronie. A tutaj została wprowadzona jakiś czas temu moderacja komentarzy. Tym którzy żyją swoim życiem, z szacunkiem do innych i którzy cierpliwie poczekają aż wdrożę rozwiązanie które na razie sprawdzi się pod Windowsy serdecznie dziękuję i pozdrawiam. Pozostali jak widzę bardzo się nudzą nie pracując dalej, ale mają do tej prawo jak i ja życia po swojemu 🙂

 9. 20:09, 14.09.2017michał  / Odpowiedz

  Dzięki za szybką odpowiedź. Kibicuję Ci podobnie jak polskiej ekipie w kwalifikacjach.

 10. 20:34, 14.09.2017ebitch  / Odpowiedz

  super

 11. 16:06, 27.09.2017Janusz  / Odpowiedz

  Olesio robisz kawał dobrej roboty Twoje poprzednie skrypty były super :)) a ja cierpliwie poczekam na nowe nawet kilka miesięcy bo warto 🙂 na szybko się porządnych skryptów nie zrobi potrzeba dużo czasu a jeszcze bez przerwy coś na tych stronach vod zmieniają i też masz swoje życie i czasu możesz nie mieć.

  • 09:56, 01.10.2017olesio  / Odpowiedz

   Dziękuję za zrozumienie, bo wiadomo wielu z nas ma wiele obowiązków może więcej niż ja, może są bardziej ogarnięcie by zorganizować czas wolny tak by na wszystkie pasje i obowiązki go starczyło bez zaniedbań. No ale wiadomo że i przez wirtualne kłody rzucane pod nogi przez niezrozumienie a do tego moją specyficzność i emocjonalność czuje się lekkie wypalenie a także zniechęcenie. Jednak nie jest tego zniechęcenia w przewadze i super że wielu z Was rozumie szczerze iż realne życie jest dla każdej osoby twardo stąpającej po Ziemi ważniejsze ale rozumiem też że dałem od dawna swego czasu furtkę swoją niewielką wiedzą i zapleczem technicznym by coś sobie w życiu ułatwić. I wiele osób z tego korzysta namiętnie a kiedy nagle się tak łatwo nie da to miło i ile w uprzejmym tonie zapytują i poproszą o poprawienie czy zgłaszają sugestię. Ja krytyki się nie obawiam i mogę z Nią uprzejmie polemizować, a nie liczę tylko na pochwały. Jednak po zmiennej fali pozytywnych z debilnymi komentarzami i mailami to co przytoczyłem w ostatnim wpisie mogło sprawić że zabrał bym bezpowrotnie zabawki. Ale bądźcie świadomi że twórcy bardziej poważnych i jeszcze bardziej pomocnych darmowych projektów też się z tym spotykają. Bo ludzie niestety w wielu przypadkach sądzą według siebie i uważają że wszystko od kogoś im się może należy na już.

 12. 18:10, 03.10.2017Marcin  / Odpowiedz

  Powiem szczerze… super skrypty, oczywiście wiadomo trzeba czasem coś poprawić ale to normalne. Kawał dobrej roboty i abyś nie zwracał uwagi na debilne komentarze bo niestety ale ludzi którzy nic sami nie zrobili a tylko krytykują jest cała masa. Nie ma co sobie tym zaprzątać głowy 🙂 Pozdrawiam i czekam na dalsze Twoje dzieła 🙂

  • 08:01, 04.10.2017olesio  / Odpowiedz

   Dziękuję i podam niebawem detale do przelewu. Będzie można je oczywiście potwierdzić że są takie same jak te podane na oficjalnej stronie internetowej Polskiego Związku Niewidomych oddział w Szczecinie. Szczerze to zastanawiałem się czy wprowadzenie tego pomysłu nie wywoła fali jadu, że to ma jakieś drugie dno i różnych dopowiedzeń. Ale bardzo się miło zaskoczyłem że rozumiecie ideę i chcecie wesprzeć nawet skromną kwotą PZN. Oby wszystko wyszło pozytywnie.

 13. 20:59, 28.10.2017Pawlak  / Odpowiedz

  Wklejając link do filmu z ipli wyskakuje:
  Strona o podanym adresie nie wydaje się być prawidłową podstroną z materiałem do obejrzenia w ipla.tv

  • 13:50, 30.10.2017olesio  / Odpowiedz

   Bo ta wersja mojego programu, który masz już nie działa prawidłowo. A co można zrobić by zaczęła działać podałem we wpisie pod adresem: http://blog.olesio.usermd.net/pzn

Dodaj komentarz

Allowed Tags - You may use these HTML tags and attributes in your comment.

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Pingbacks (0)

› No pingbacks yet.