Downloader do TVN Player i strona WWW zaktuazlizowane.

Hej.

Postanowiłem utworzyć osobny wpis na Blogu. Postaram się krótko. Downloader do TVN Player w wersji 0.9 został zaktualizowany i znajduje się pod adresem: http://olesio.usermd.net/downloaders – z pobieżnych testów, głownie przy odcinkach „Na Wspólnej” i głównego oraz serii „Ciąg dalszy” talk show „Kuba Wojewódzki” wynika, że wszystko działa prawidłowo. Uaktualniłem też stronę http://olesio.tk/tvn – serwer może działać nieco wolniej niż na mydevil.net.

Oczywiście zmiany powyższe nie były by możliwe bez podpatrzenia zmian wprowadzonych przez Ekipę od w wtyczki do KODI „Polskie telewizje” z repozytorium SD-XBMC – http://sd-xbmc.org gdyż moja niewielka wiedza nie pozwalała by tego w tak szybkim czasie ogarnąć samodzielnie. Również strona http://olesio.tk/nw została poprawiona.

I przy okazji jeszcze raz zaznaczę. Jeżeli zgłaszacie mi problem z niedziałaniem któregokolwiek z moich Downloaderów, to szanujmy proszę swój czas. Dlatego podawajcie jaką używacie wersję, bo nieraz okazuje się iż jest on nieaktualna. I co najważniejsze podawajcie adres/adresy materiałów, które nie dadzą się pobrać. Nauczcie się również, że „HTTPS” nie jest tym samym co „HTTP” w adresie pliku. I nie mam takiej wiedzy aby malutki program w WinAPI obsługiwał szyfrowany protokół bez żadnych dodatkowych dllek. Chyba nie tylko ja takich rzeczy nie potrafię.

Miłego pobierania i oglądania życzę. I sorry za rozpisanie się. Pozdrawiam.

Comments (111)

 1. 23:30, 16.11.2016MISIA  / Odpowiedz

  Witam do wczoraj 15 listopada aplikacja działała rewelacyjnie pobierałam z vod tvp downloaderem seriale wersją o,9.Nagle wszystko padło podobnie tvn player. Nie wiem czy to wina przegladarki czy antywirus cos namieszałI wyrzucił jakies wtyczki prosze o pomoc bo pomagam dziewczynom z zagranicy co nie maja dostepu do tv .Korzystam z systemu windows 10 na lapku samsung

  • 03:50, 17.11.2016olesio  / Odpowiedz

   1. Ostatni raz sopuszczam komentarz darcia się na mnie capsem i przeedytowuje go by był czytelny. Polecam zapoznanie się z Netykietą.

   2. Co do insynuacji że downloader ściąga jakieś wtyczi to pomówienie nie jest to wirus jeśli został pobrany ode mnie. Więcej wyjaśniam w komemtarzu pod następującym adresem http://blog.olesio.usermd.net/moje-downloadery#comment-1621

   3. Nie mam jak teraz sprawdzoć na swoim PC ale downloadwr pod Windows powinien działać ok. Zawsze jest jakby co http://olesio.tk/tvn działająca i osobom z poza Polski. Bo serwer na którym hostuje skrypt raczej nikogo nie blokuje a jeśli już to pewnie zasłużenie.

   4. Nikogo nie namawiam na korsystanie z jwkichkolwiek moich tworów, które pobrane stąd nie są wirusami. A to że używany przez Was program twierdzi inaczej świadczy o jego badziewności przy złym rozpoznaniu elementów kodu który jakieś gimby używały w innym prawdziwym worusie.

   5. aoglądać bez reklam możecie po zakupieniu pakietów dostępu na danych platformach VOD i wtedy wszelkie reklamacje do danych usługodawców.

   6. Swoje twory programuje hobbistycznie, za darmo i w wolnym czasie. Jeśli uważasz je za badziewne wirusy, proszę stwórz własne i się nimi podziel. Nie pogniewam sięz a xhętnie zapoznam się z dziełami kogoś kto potrafi coś poza pretensjami, insunuacjami i „koncerte mżyczeń”. Pozdrawiam i dziękuje za uwagę.

 2. 03:35, 17.11.2016MISIA  / Odpowiedz

  Sorry chodzi o taki link https://vod.tvp.pl/27495117/odc-90

  • 04:10, 17.11.2016olesio  / Odpowiedz

   Czy widziałaś tytuł tego wpisu? Widać jak wół, że dotyczy on Downloadera do TVN Player, a nie VOD TVP. Poza tym doczytaj co napisałem o protokołach. Dlaczego wszędzie upieracie się na to szyfrowanie skoro Wam tłumaczę że nie obsłuży się tego bez dodatkowych bibliotek dll a moje downloadery w zamierzniu miały być jak najmmiejsze objętościowo i bez żadnych wizualnych wodotrysków. Na pewno prawidłowy link z właściwym protokołem i bez udziwnień po identyfikatorze da się pobrać z http://olesio.usermd.net/tvp a na Windows nie mam jak teraz sprqwdz ić. Ale powinno się dawać. Może być problm z sugerowaną nazwą pliku. Ale testowo stroną www pobrałem najniższą jakość i mp4 jest ok. Odtwarza się. Muszę iść teraz popracować.

   • 05:12, 17.11.2016olesio  / Odpowiedz

    Sprawdziłem teraz z pod Windowsa na chwilę i adres: http://vod.tvp.pl/27495117/odc-90 – daje się pobrać downloaderem do VOD TVP w wersji 0.9 i to bez żadnych problemów. Nie ma ściągania żadnych skryptów ani wirusów. Natomiast jeżeli coś komuś nie działa w tej chwili. To na to za wiele nie potrafię poradzić. Może pobierać poprzez wspomnianą wyżej stronę www. Pod Windowsem nie ma również problemów z sugerowaną nazwą pliku dla zapisywanego materiału w tym przypadku. Pozdrawiam.

 3. 01:29, 18.11.2016PatriX  / Odpowiedz

  Nie mogę pobrać żadnego odcinka tego serialu: http://player.pl/seriale-online/w-niewoli-przeszlosci-odcinki,2272/odcinek-1,S00E01,30785.html

  Już wyjaśniam, wyświetla mi opcję pobrania w HD, a potem gdy przełącza do miejsca zapisu, to już nie mogę

  • 07:41, 18.11.2016olesio  / Odpowiedz

   Materiał ten jest zabezpieczony mechanizmem DRM. I mój downloader źle go rozpoznaje. Poprawię to ale najwcześniej pewnie jutro po południu. Ponieważ teraz mam sporo pracy. A posiadam dostęp tylko do komputera, gdzie nie mam swoich źródeł i tutaj niemożliwe jest ich rekompilacja. I tak pobranie takiego materiału nic nie da. Serwer HTTP ktory to obchodzi i można przez najlepiej FireFoxa oglądać z www. Jest jedynie pod Windows i czasami nie „zaskakuje” aby oszukiwać reklamy. I trzeba go na chwilę wyłaczyć, włączać materiał z reklamą i znowu restartować serwer oraz przeglądarkę www. Także jest to trochę problematyczne. Dlatego na razie pozostaje Wam poprawiona strona: http://olesio.tk/tvn i sorry za rozpisanie się. Pozdrawiam.

 4. 22:46, 18.11.2016magg82  / Odpowiedz

  Używam strony olesio.tk/tvn. Nistety, jak chce pobrac jakis odcinek z playera, wyskakuje mi Forbidden. Nie mam dostępu do TVN-u za pośrednictwem tego serwera.

  • 01:10, 19.11.2016olesio  / Odpowiedz

   Niestety nic na to nie poradzę. Mogę na podany adres przy komentarzu podesłać stronę w PHP i uruchokisz ją lokalnie na swoim PC lub urządzeniu mobilnym stawiając serwer PHP. Albo użyj o ile to możliwe downloadera dla Windowsa. Tlko nie zadziała oczywiście ok na stronie z materiałem VOD, zabezpieczonym mechanizmem DRM.

 5. 17:40, 22.11.2016rici  / Odpowiedz

  @olesio czy jest możliwość nagrywania transmisji na żywo z Ipla.tv ? Chodzi mi o nagrywanie transmisji z meczy i programów np. Kino Polska Muzyka
  Dziękuję za odpowiedź.

  • 19:18, 22.11.2016olesio  / Odpowiedz

   Jedyny sposób jaki mi przychodzi do głowy to programy jeśli nie nagrywające pukpit to oprogramowanie typu FRAPS / Action cośtam czy BandiCam. W taki podejrzewam sposób robią to też pseudo warezowe grupy wrzucające później trajsmisje imprez sportowych czy MMA właśnie z takich serwisów które nie udostępniają później takich zapisów jako pliki video. A te grupy po konwersji i edycji to robią na różnistych forach z linkami na serwerach hostingowych. Ale ekspertem w temacie nie jestem. Pozdrawiam.

 6. 12:23, 29.11.2016RomanS  / Odpowiedz

  Jest szansa na nową wersję IPLA Downloader? Niektóre nowe materiały nie dają się pobrać (np. sezon 7 Spadkobierców)?

  • 16:56, 30.11.2016olesio  / Odpowiedz

   Jeżeli coś jest zabezpieczone mechanizmem DRM to nic na to się nie poradzi aby mieć to w pliku. Chyba że zgrasz to czymś do rejestracji obrazu jak Action, FRAPS czy Bandi Camem. Najprostsze rozwiążanie to zamknąc przeglądarkę www i w pliku C:\Windows\System32\drivers\etc\hosts dodać następującą nową linijkę: 127.0.0.1 ipla.hit.stat24.com zapisać plik jako Administrator lub z wyłączonym UAC. Po ponownym restarcie przeglądarki www, powinno się dać oglądać materiały VOC z Iplii bez reklam. Pozdro.

 7. 10:43, 05.12.2016magg  / Odpowiedz

  Czy jest jakiś błąd ze stroną do pobierania video z playera? Wyskakuje Error Not Found.

  • 10:46, 05.12.2016olesio  / Odpowiedz

   Niestety. Tak musiano postapić na serwerze gdzie to przeniosłem i zablokować skrypt. Zaczał walczyć z tym TVn i ruch był duży. Pozostaje chyba tylko opublikować skrypt PHP i każdy pod daną platofmą jeśli nie może lub nie chce używać wersji dla Winodows postawi serwer lub z interpretera skoszysta ze skrptu PHP bo innej skutecznej wersji teog nie widzę teraz. Bye.

   • 16:00, 14.12.2016kendzi  / Odpowiedz

    @olesio
    Czy można liczyć na udostępnienie skryptu?

    • 16:52, 14.12.2016olesio  / Odpowiedz

     Moźna. Rozumiem że chodzi o stronę PHP do pobierania z player.pl? To mogę podesłać na adres e-mailowy, ktory podałeś jako kontaktowy do swojego wpisu tutaj. A nie chcę tego kodu jak na razie publikować. Planuje też w wolnej chwili przygotować skrypt w PHP działający z linii poleceń do wywołania pod Windows lub na przykład na Shellu czy dowolnym innym sprawnym po instalacji interpreterze PHP skrypt do pobierania z linii poleceń odwołujący się po ustaleniu linku z najlepszą jakością pobrać do mp4 materiał. Coś takiego jest już gotowe do IPLA. A zrobię też do player.pl i planuje przygotować automat dla Znajomego jak i siebie który w ustalonej jakości średniej lub HD będzie pobierał na stronę www.ciepla.vodka ostatnie odcinki „Na wspolnej”. Tylko musze na to wszystko znaleźć chwilę. I zrobić wpis w crontabie aby wykonywało się to około 20:45 w dni od poniedziałku do piątku. A po pobraniu na przykład 15 odcinków by nie zawalić i tak skromnego ale fajnego w dobrej cenie 20 GB shella na mydevilu. Usuwać te starsze. Tak samo dla oglądanej „Pierwszej miłosci”. Tylko że wtedy trzeba to robić chwilę po 18:00 w dni gdy się ukazuje. Oczywiście dorabiając dobrze sprawdzanie ostatich linków i kontrolę błędów. A Fanom tego serialu emitowanego na Polsacie polecam prostą prostą stronę zrobioną kiedyś dla siebie głownie pod kątem oglądania w domu na telewizorze Samsung Smart TV. Ale moja Mama nauczyłą się że wrzucam Jej to na Pendrive i zapodaje do TV, a Ona ogląda w wolnej chwili. Ale jak ktoś woli to mamy ostatnie odcinki z prostym playerem mp4 pod adresem http://olesio.usermd.net/pm – miłego oglądania i sorry za rozpisanie się, a także chaotyczną wiadomośc trochę offtopic, ale zaraz idę do pracy. Bye.

     • 18:29, 14.12.2016kendzi 

      @olesio
      Jak to nie problem to na maila bardzo bym poprosił. Pozdrawiam.

 8. 12:26, 10.12.2016ryzio  / Odpowiedz

  • 17:12, 10.12.2016olesio  / Odpowiedz

   Nie znam takowego. Na e-maila również odpisałem. Pozdrawiam.

 9. 17:52, 10.12.2016Mariusz  / Odpowiedz

  Proszę bardzo o pomoc nie mogę pobrać downloaderem 09 VOD TVP , linku https://vod.tvp.pl/27580290/odc-1542 , czy downloader VOD TVP 09 działa . Wielkie dzięki za każdą pomoc. Pozdrawiam.

  • 05:09, 11.12.2016olesio  / Odpowiedz

   Uparliście się na to S. Ma być bez niego. Widzę że pos KODI oraz SD-XBMC cośtam działa to w wolnj chwili posprawdzam i poprawie, bo pewnie coś pozmieniano po ich stronie.

 10. 09:08, 11.12.2016Mariusz  / Odpowiedz

  Serdeczne dzięki za pomoc nigdy bym nie zwrócił uwagi na to S . Pozdrawiam

 11. 09:13, 12.12.2016jaboldini  / Odpowiedz

  http://vod.tvp.pl/31472/odc1 tu nie ma s i nie działa

 12. 17:13, 12.12.2016olesio  / Odpowiedz

  Coś pozmieniano. Spróbuje to ogarnąc. Zobacz jak będzie pod KODI i wtyczką SD-XBMC.

 13. 19:46, 12.12.2016Mariusz  / Odpowiedz

  Sprawdziłem ten link http://vod.tvp.pl/31472/odc1 u mnie można pobrać bez problemu. Downloaderem VOD TVP 09. POZDRAWIAM.

 14. 10:30, 13.02.2017Monika Czerwińska  / Odpowiedz

  Witam chciaam zgłosić nie sprawność ipli nnie wyszukuje wyników po wpisaniu słowa w miejscy gdzie było większość odcinków jest pustka testowane na serialach na przykład samo życie. Pozdrawiam

  • 14:20, 13.02.2017olesio  / Odpowiedz

   Wyszukiwarka jest zależna od IPLI i pewnie tam coś zmieniono. Nie jest to jednak dla mnie priorytet. Poczekał bym z analizą i ewentualnym przerabianiem kodu. Bo znając życie naniosę jakieś poprawki i za chwilę znowu coś pozmieniają. W tej chwili ogólnie projekty moje troszkę leżą bo a to się kurowałem, a to układanie życia prywatnego. Teraz planuje krótki urlop niebawem i wyjazd poza miejsce zamieszkania. A na tym się aktualnie skupiam, gdyż wypocząć w koncu też uważam że muszę, chociaż troszeczkę. Gdy tylko będzie to możliwie wszystko nadrobię.

 15. 17:49, 17.02.2017anula  / Odpowiedz

  Haj czy strona do pobierania z player.pl już nie działą?Pozdrawiam

  • 03:49, 18.02.2017olesio  / Odpowiedz

   Jak napisałem strona działa ok. Jeśli masz link który stwarza problem podaj go proszę a sprawdzę w wolnej cnwili. Pozdrawiam.

 16. 04:43, 18.02.2017anula  / Odpowiedz

  Zamiast strony

  http://www.olesio.tk/

  otwiera mi się ta i niestety nie mam gdzie wkleić linka z player pl….

  http://www.freenom.link/en/index.html?lang=en

 17. 05:00, 19.02.2017anula  / Odpowiedz

  Niestety ale pobieranie z tej strony

  http://olesio.usermd.net/tvn/tvn.php

  też nie działa..:(

 18. 05:13, 19.02.2017anula  / Odpowiedz

  jednak działa pomyliłam się

 19. 20:45, 19.02.2017KrzyWish  / Odpowiedz

  Natomiast przestała działać strona na której są programy: http://olesio.usermd.net/downloaders 🙁

 20. 17:13, 02.04.2017KubiX530  / Odpowiedz

  witam, po otworzeniu folderu zip wyskakuje prośba o hasło. Co mam z tym zrobić?

  • 17:32, 02.04.2017olesio  / Odpowiedz

   Tak jak napisano na stronie www. Podać hasło aaa Wyraźnie widać napis o treści… ALL ZIP FILES HERE ARE PROTECTED FROM ANTI-VIRUS FALSE POSITIVES BY PASSWORD: aaa – to jest zrobione po to aby ludziom nie wywalały antywirusy pliki ani tutaj na serwerze mi, ponieważ proste wirusy w Win API pisane w Delphi też używają modułu Simple TCP i zachodzi tutaj zjawisko tak zwanego false positives. Wiele z tym nie mogę zrobić. Pliki pobrane ode mnie, na pewno nie są szkodliwe. Pozdrawiam.

 21. 14:09, 08.04.2017Tadeusz  / Odpowiedz

  Cześć, właśnie odkryłem tą stronę i dzięki @olesio za nią :). Wyciąganie url i potem streamowanie w VLC działa idealnie.
  Moje pytanie dotyczy treści płatnych. Jeśli wykupię na player.pl pakiet plus to czy istnieje możliwość pobrania tych treści za pomocą któregokolwiek z Twoich narzędzi?
  Pozdrawiam!

  • 05:26, 09.04.2017olesio  / Odpowiedz

   Cześć 🙂 No wreszcie ktoś coś docenia. Dziękuję za ten komentarz. To równie miłe jak to, że spędzę dzisiaj najpierw czas na kręglach z poznaną niedawno Super Kobietą i Jej Córką. A wieczorem idziemy na koncert Jej ulubionego wykonawcy. I dla mnie ta muzyka jest również akceptowalna, bo dla kogoś fajnego można polubić wiele.. I pisze Wam toy przy okazji, byście wiedzieli co mnie bardziej pochłania niż rozwijanie swoich projektów. Co do tego żeby pobierać materiały płatne to myślę że nie jest za bardzo możliwe. Przynajmniej ja nie znam takiego rozwiązania. Chyba te materiały są chyba chronione przez mechanizm DRM. I by je oglądać potrzeba ich dedykowanego playera z odpowiednim kluczem, który oni posiadają. Pozdrawiam.

 22. 06:26, 13.04.2017Mariusz  / Odpowiedz

  Niestety ipla downloader przestala dzialać. Nie mozna nic pobrać.Wklejałem pelno linkow z ipli i nic. Wiesz może co się stalo?

  • 09:30, 13.04.2017olesio  / Odpowiedz

   Cześć. TLDR: problem pod katem strony www do pobierania poprawiony. Zaś sam program pobierający dla Windows poprawie niebawem. Więcej wyjaśnień poniżej.

   To chyba świeża sprawa. Bo Ze strony http://pm.ubej.be gdzie automat co minutę wykonuje skrypt w PHP i po 18ej w dni powszednie do północy dokonuje pobrania pobrania żadanej – określonej w kodzie stałą ilości ostatnich odcinków serialu „Pierwsza Miłośc”, widzę że jeszcze o 18:00 wszystko było ok. Poprawienłem jak widzę i strona: http://olesio.usermd.net/ipla/ipla.php od teraz działa ok.

   Dziękuję za zwrócenie na to uwagi. Kiedy bym o tym nie widział teraz a zorientował się, że błąd następuje przy tym jak ma pobrać się nowy odcinek. Byłbym po 18ej w drodze do pracy. A tam raczej swobodne, o ile w ogóle korzystanie z komputera z Klawiaturą nie będąc na widoku – a mogąc swobodnie ustalić co jest nie tak miałbym moze dopiero po godzinie 22:30 i to też nie jest norma. Co do downloadera poprawię go też i zaraz wrzucę. Po prostu niekiedy w adresie pojawia się te „nieszczęsna” literka „S”. Ale tutaj na szczęście pobieranie z użyciem tego protokołu nie jest obligatoryjne. Jednak muszę pomyśleć nad usprawnieniem aby to moje downloadery korzystały z moich skryptów na www. Pozwoli to na zmianę kodu w PHP online a już od Was, którzy są zainteresowani używaniem wersji pod Windows – nie będzie wymagało aktualizacji tego co jest po stronie Windowsa.

   Jednak rozwiązanie to może mieć drobną wadę. Przez 1% w skali roku, jednak nie przez długi ciągły czas – serwer gdzie mam konto shellowe czyli mydevil.net – może być offline i to niezależnie ode mnie, bo na przykład będzie awaria lub konieczność wyłączenia www z powodów na przykład technicznej aktualizacji przez Administratorów. Może być też tak że aktualnie posiadany pakiet cenowo tam najtańszy ale dla mnie wystarczający nie pozwoli na uruchomienie większej ilości interpreterów PHP które na skutek jakichś moich błędów w kodach jakie tam hostingu po prostu mogą się zawiesić, a zwłaszcza przy tak częstym odpytywaniu przez downloader. Dlatego wtedy i ten zawiedzie. I mogą co poważnie mnie już nie stresuje, pojawić się debilne komentarze, że porzuciłem swoje projekty. Bo uwierzcie mi – mam głowę pełną pomysłów, niewielkie umiejętności, ale nie ma po prostu czasu na ciągłe grzebanie w kodzie i rozwój non stop, kiedy trzeba popracować, odespać, a u mojego boku jest teraz na prawdę Cudowna Kobieta. I sobie poświęcamy dużo swojego wolnego czasu.

   Oczywiście mogę upublicznić swoje kody dla rozwoju chętnym. Ale jestem świadomy że downloadery pod Windows zaraz pojawią się z „doklejonym” malware albo banda gimbusów zechce zarabiać na nich. Taki przypadek miał już ze starymi grami, które mozolnie połamałem i przygotowałem w sieci na pewnych forach, ale adresy wygasły na hostingach. Banda ćwoków za nieadekwatne opłaty do ilości MB dała je na jakąś stronę. I nie chodzi tutaj o to że ja chciałbym partycypować w zyskach i tak za to co powinno być na sieci darmowe, bo jest abandonware. Ale o to że nikt nawet nie zapytał mnie o zdanie. Cóż tak jak mi poradził jeden doświadczony Reverser / Programista / Analityk Malware znany prywatnie. Należy „olać lamerów i tworzyć dla siebie albo na prawdę wąskiego grone spoko ludzi Tobie znanych”. I tutaj nie mam pretensji do nikogo z Was. Wielu może by programowało tak jak ja bez dużej wiedzy wierzcie mi totalnie lamersko i amatorsko. Tylko im się nie chce, bo olesio zrobi. I ok ja zrobię co umiem i w czasie wolnym gdy go znajdę.

   Ale rozumiecie sami, że postawa sporadyczna ale taka jak opisane motywy ataków na mnie, gdzie czasem człowiek zmęczony patrzy co na blogu. I miło czytać komentarze lub E-Maile że ktoś dziękuję albo ma uprzejme sugestie, czy zgłasza problem z pobraniem materiału podając chociaż jego konkretny adres. Ale co innego gdybym pobierał oplaty (czego nigdy raczej nie zażądam chyba że koszty będę takie że nie ogarnę) albo była to moja praca, a nie jedynie hobby i pasja coś tworzyć poza lamieniem komentarzami jak niektórzy tutaj ostatnio.

   To rozumiem, a tak to każdy kop wirtualnym butem w moją jajo kształtną głowę troszkę dystansuje i zniechęca. Sorry za moje wywody i jeszcze raz dziękuje za zgłoszenie problemu. A także tym którzy chociaż czasami szepną gdzieś mi miłe słowo że moje lamerskie twory pozwoliły na przykład obejrzeć sobie nawet debilowaty serial z IPLI i ze Swoją Drugą Połówką mieli ubaw lub ich dzieci czy znajomi również dobrze się bawili bez masy tak bardzo wkurzających nas reklam czy instalowania badziewnego softu czy ponoszenia nieadekwatnych opłat. Postaram się wdrożyć obiecane http://ubej.be czy http://ipla.work globalnie dla całej IPLI która nie wymaga DRM czy odpowiedników na bazie tej strony innych platform VOD. Ale nie wiem kiedy dokładnie to będzie. Dam tutaj znać na pewno a cierpliwość uprzejmych zostanie tak nagrodzona 🙂 Pozdrawiam.

 23. 18:54, 14.04.2017Mariusz  / Odpowiedz

  Życzę wszystkim Wesołych i pogodnych świąt.

  • 16:15, 15.04.2017olesio  / Odpowiedz

   Dziękuję w imieniu własnym i odwiedzających tego Bloga.

 24. 11:21, 15.04.2017Mariusz  / Odpowiedz

  Olesio wielkie dzięki za wszystko co robisz dla nas, za wszystkie downoladery i programy do pobierania . Downolader ipla na razie nie działa ale program ipla php jest super. Chcę Ci bardzo podziękować za Twój cenny czas który nam poświęcasz. Bez żadnych korzyści i opłat za programy. Masz rację , że swój wolny czas należy poświęcić również najbliższym, a mimo wszystko znajdujesz czas dla nas. Po prostu jesteś super i wielki szacunek dla Ciebie. I dobrze, że nie udostępniasz swoich kodów do rozwoju chętnym, bo rzeczywiście mógł by ktoś to wykorzystać w sposób nie koniecznie korzystny dla nas. A Tobie można ufać w 100%, bo jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Życzę Tobie i całej Twojej rodzinie Zdrowych , Wesołych , Pogodnych, oraz Rodzinnych i spokojnych świąt Wielkanocnych. Pozdrawiam M rynkiewicz

 25. 21:50, 19.04.2017kazik.  / Odpowiedz

  Olesio! Dzięki Tobie mój przyjaciel z za granicy jest w stanie oglądać materiały z player.pl (a konkretniej pobierać je za pomocą downloadera). Jesteśmy Ci niezwykle wdzięczni bo teraz możemy oglądać razem i śmiać się ze znajomymi na TSach 🙂
  A myślisz że znalazłbyś może sposób na ominięcie blokady regionalnej w materiałach oglądanych na ipla.pl ? Wiele materiałów można pobierać dzięki Twoim staraniom ale np https://www.ipla.tv/Rozrywka/5009951-Idol/5010613-Odcinki jest niemożliwy do zapisania. Nie chodzi o pobranie ale może da się w jakiś sposób obejrzeć obejrzeć te materiały za granicą?
  Mimo wszystko, wielkie, wielkie dzięki za Twoją pracę! Trzymaj się ciepło!

  • 22:08, 19.04.2017olesio  / Odpowiedz

   Dziękuje za budującr słowa. A jeśli na stronie http://olesio.usermd.net/ipla kliknięcie w odnośnik ortginalny link jednak nie otwiera mu wbudowanego w nowsze przeglądarki www playera to niebawem coś wymyślę. istniały juź działające rozwiązania pod konkretne tytuły VOD z Iolii. Testowo na sztywno a docelowo strona mająca być kopią ipla.tv do oglądania bez reklam i pobierania tego co się da do mp4. Obecnie na www.ipla.work i /cdw czy /pm albo /spr strona zamula i nie mam kiedy przysiąść. Pozmieniali coś ziony Solorza i cierpimy jak zwyjlw. Bo miałem dorobić HD jako opcje a wbudoqany player flash zamiast pobrania uaktywnia się tam tylko w przypadku gdy user-agent przeglądarki www zawiera wyrażenie smart-tv. A gdy mam iść dzisiaj pierwszy raz na kolacje do niedawno poznanej super Kobiety. To wiadomo, trzeba się po nocce wyspać, kupić winko itd. A gdy się zasiedze bo moźe trzeba będzie pomóc przeinstalować Windows albo będzie chciała poznać jakies języki programowania 😉 Mogę się zasiedzieć. Wielu z Was zna życie raczej. Ale za miły komentarz obiecuje nie zapomnieć aby powoli poprawić i wdrożyćnstronę www.ipla.work tak jak to mam w głowie wymyślone to będzie moc 🙂 Pozdrawiam.

 26. 19:07, 20.04.2017Mariusz  / Odpowiedz

  Olesio życzę Ci super kolacji z Twoją kochaną kobietą i życzę Wam z całego serca wszystkiego najlepszego. Pozdrawiam Was gorąco.

  • 10:53, 21.04.2017olesio  / Odpowiedz

   Dziękuje serdecznie. Milo takie słowa przeczytać po „fali” ostatnich kilku nieciekawych delikatnie pisząc komentarzy na temat olewania rozwoju moich tworów. Obiecuje powoli wszystko to co pisałem wdrożyć. Pozdrawiam.

 27. 08:38, 21.04.2017sseraw  / Odpowiedz

  Siemka, odrazu dzieki za robote, takie info downloader player padł zuepłnie do wczoraj działał idelanie nie czyta już żadnego linku sprawdzone info na wielu odcinkach wielu filmow/seriali

 28. 23:19, 21.04.2017fanolesia  / Odpowiedz

  tvn cos spierdolil i nie dziala downloader, zaktualizujesz? prosimy;]

  • 00:21, 22.04.2017olesio  / Odpowiedz

   Wiem. Znowu pocudowali z protoåkołami. A strona http://olesio.usermd.net/tvn jak pisalem na razie działa. Dzisiaj, jeźeli się uda, spróbuje poprawić tak każdy z moich downloaderów aby z www pobierał linki ustalone przez skrypt napisany w PHP. Mniejsze będą raczej wtedy odczuwalne zmiany. Pozdrawiam.

   • 15:21, 22.04.2017fanolesia  / Odpowiedz

    dziekujemy:) pozdrawiam

    • 15:23, 22.04.2017fanolesia  / Odpowiedz

     super stronka, umknęła mi:)

     • 17:16, 22.04.2017olesio 

      Dzięki 🙂 Podoba się mi Twój nick. W życiu nie pomyślałem że mogę w ogóle mieć jakichś Fanów. A przynajmniej nie pod kątem Bloga 😉 Bo najważniejsze że mam Fankę 😉 To też motywacja by ogarniać, ale w czasie wolnym którego jak na lekarstwo mam sprawy też w sferze IT.

    • 17:14, 22.04.2017olesio  / Odpowiedz

     Proszę bardzo. I obiecuje, że nie wiem kiedy, ale na pewno ogarnę wszystko to co Wam tutaj obiecałem. Czyli w pierwszej kolejności downloadery i www do pobierania by działały ok. Ogarnę ubej.be że będzie działać jako prefiks do pobierania z rozpracowanych VOD. Ogarnę ipla.work by była to taka jak oryginalna strona ale do oglądania i pobierania wszystkiego co się da. Tak samo jak pod kątem innych platform. Powstaną może jakieś użyteczne dla szerszego grona wtyczki video do KODI. Głowę pełną mam pomysłów, ale moja wiedza za lamerska nieraz by coś szybciej wdrożyć. Powodem numer jeden jak wiecie jest jednak brak czasu. Dzisiaj planowałem, ale nie da się. Jednak pamiętam o Was, ja nie puszczam słów na wiatr, chociaż słów jak widzicie puszczam bardziej niż wiele 😉 Co dam radę zrobię. Pozdrawiam.

 29. 16:46, 26.04.2017Mariusz  / Odpowiedz

  http://olesio.usermd.net/ipla/ipla.php nie działa.Do wczoraj wszystko bylo ok. Znowu się coś posypało.olesio ratuj 🙂

 30. 22:10, 26.04.2017Krystian  / Odpowiedz

  potwierdzam ipla nie chodzi a co ciekawe tez ipla w przegladarce nie hula i Policjantek nie obejrze dzisiaj chyba:(

 31. 19:58, 27.04.2017Krystian  / Odpowiedz

  Już działa dzięki 🙂

 32. 19:33, 23.05.2017zer0  / Odpowiedz

  Przestał działać skrypt, nie da się ściągać Mody na sukces 😉
  Komunikat o zabezpieczeniu DRM 🙁
  Olesio pliss działaj!

  • 23:15, 13.08.2017olesio  / Odpowiedz

   No to zadziałałem i po zapchaniu mi dostępnego pakietu interpreterów PHP 60 ponad pobraniami na raz zapodałem strony na http://5v.pl a Twoje podsumowanie z wykrzyknikiem mogę sparafrazować, poducz się podstaw PHP, ogarnij kod od SD-XBMC, pogoogluj w razie problemów, zrób coś pliss gdy inni mają w tym momencie ważniejsze rzeczy według nich niż ślęczenie nad tym by ludzie korzystali i w podzięce bawili się w „pijawki” – większa satysfakcja zrobić samemu, działaj bo jak nie zawsze daje radę z tym 😛

 33. 10:52, 28.05.2017spock1984  / Odpowiedz

  Czy będzie możliwość pobierania materiałów zabezpieczonych DRM? Próbuję pobrać odcinki przez stronę http://olesio.usermd.net/tvn/tvn.php

  Wyskakuje niestety komunikat „Ten materiał VOD jest zabezpieczony mechanizmem DRM i jego pobranie poprzez tę stronę jest niemożliwe.”

  Na player.pl mam wykupiony dostęp do tych odcinków, mogę je oglądać – da się je jakoś pobrać?

  • 23:33, 13.08.2017olesio  / Odpowiedz

   Pobrać materiał z DRM może się jakoś by dało ale to tak jakby mieć porządnie nadane hasło na archiwum rar którego to hasła nie znamy. Nie interesowałem się nigdy niuansami tego zabezpieczenia bo jest mi to zbędne, ale wydaje się mi że to jest na tej zasadzie właśnie – najprościej tłumacząc. Także raczej nic z tego.

 34. 14:16, 29.05.2017Mariusz  / Odpowiedz

  Witam Olesio i dzieki za playerka tvn jestes gościówa

  • 22:59, 13.08.2017olesio  / Odpowiedz

   Proszę bardzo, fajnie że się podoba. A dla ścisłości jak teraz sprawdziłem to raczej Gościu nie ma czasu, kasy i ochoty na urzędowe przyklepania zmiany płci ;P

 35. 08:59, 03.06.2017WielkiSzu  / Odpowiedz

  Nie działa pobieranie na VOD.TVP.PL
  Da rade coś z tym zrobić?

  • 23:00, 13.08.2017olesio  / Odpowiedz

   To muszę rozpracować bo tam poza zmianą protokołu coś bardziej namieszano chyba w zmianach. Ale to później sprawdzę dla mnie ta platforma nie była nigdy takim samym jak IPLA, Player czy VOD TVP priorytetem. Zatem posiłkuj się jak to na upartego piszę KODI + SD-XBMC 🙂

 36. 11:04, 15.06.2017illegal  / Odpowiedz

  Witam,

  czy downlader vod tvp działa? Próbowałem ściągnąć pierwszy odcinek „Wichrów wojny” i chyba coś jest nie tak.

  • 23:08, 13.08.2017olesio  / Odpowiedz

   Nie mam teraz jak tego wygodnie sprawdzić ale może nowe pozycje też i w tym serwisie są zabezpieczone mechanizmem DRM. Bo na przykład https://vod.tvp.pl/video/m-jak-milosc,odc-1305,30927844 podane na stronie działa ok, także może coś później zaskoczy. Temat zbadam dokładniej ale nie dzisiaj na szybko raczej,

 37. 11:38, 15.06.2017illegal77  / Odpowiedz

  Witam,

  czy Twoje downloadery jeszcze działają? Chciałem bowiem ze strony vod.tvp.pl pobrać pierwszy odcinek serialu „Wichry wojny” i jakoś nie mogę. Ostatnio z Twoich programów korzystałem pod koniec stycznia, ale wtedy jeszcze wszystko działało.
  Pozdrawiam serdecznie

  • 23:10, 13.08.2017olesio  / Odpowiedz

   Dla większości materiałów działają podstrony na http://vod.5v.pl a downloadery są zawodne i będą przepisane tak by strona zwracała im dane gdyż nie założyłem częstych zmian po stronie właścicieli platform VOD. A zmiany te wystarczyło by uwzględnić w kodzie jednej strony która rozsyła zażądane informacje zwrotne mojemu programowi.

 38. 11:06, 21.07.2017trevor  / Odpowiedz

  MAsakra, ile tu roszczeń czasami widać. Ludzie, koleś robi wszystko pro publico bono, ja jestem za granicą i nie mogę w żaden inny sposób ściągać ani oglądać programów publicystycznych z Playera, raz w tygodniu mam dostęp do neta w biurze i chciałem sobie ściągnąć to wszystko jak co tydzień, dzięki uprzejmości Olesia. I widzę, że Go wQrwili niektórzy. Nie dziwię się. Szkoda. Dzięki Olesio mimo wszystko za cały ten projekt. Dzięki Tobie wielu ludzi za granicami kraju może korzystać z dobrodziejstw techniki. Nawet jeśli tego tu nie wyrażają bezpośrednio. Los Pozdros!

  • 23:40, 13.08.2017olesio  / Odpowiedz

   No wróciło wszystko na darmowy serwer – a nie będę wyłudzał dotacji, nie będę też zwiększał pakietu. A później nie mogę pobrać z www małego pliku bo ktoś celowo czy nie, a to już nie ważne uruchomił z 60 pobrań dużych plików z różnych VOD. Może to też i błąd mojego kodu, ale jestem kompletnym laikiem jeżeli chodzi o PHP i wiele innych rozwiązań informatycznych, nikt mnie tego nie uczył poza Googlem i rozwiązaniami zawartymi w wielu gotowych przykładach. Dlatego na mnie na 100% polegać nie można 🙂

 39. 10:43, 16.08.2017Usher  / Odpowiedz

  TVNPlayer i VOD TVP Downloadery nie działają. Wyświetla mi się okna programu. I sa 3 „klawisze”. „O programie” „Ustal linki do poliku” i „przerwij pobieranie” drugi i trzeci sa cały czas nieaktywne. Wklejanie linku z odpowiednim początkiem adresu niec nie zmienia. Prosze o pomoc.

  • 04:50, 23.08.2017olesio  / Odpowiedz

   Czytaj uważnie najnowszy wpis na strnie głównej. Wszystko zostało przeniesione na http://vod.5v.pl i od dawna downloadery nie działaly a pobieralo się z www bo to lepsze, ale też ktoś „zajechał” \tamtą www uruchamiając mnóstwo pobierań na raz.

 40. 21:15, 28.08.2017michał  / Odpowiedz

  http://vod.5v.pl/ipla/ipla.php

  BŁĄD: Brak znacznika playvod w kodzie html podstrony z materiałem!

  o co chodzi

  • 14:13, 02.09.2017olesio  / Odpowiedz

   O to że może to być materiał zabezpieczony tak zwanym mechanizmem DRM. Najlepiej podaj konkretny adres podstrony. A to sprawdzę i poprawię. Bo niestety jak w poprzedniej odpowiedzi. Stworzenie otwartego kodu do pobierania plików bez reklam pod popularne platformy VOD które rozpracowałem pozwoliło by na zamieszanie szkodliwe dla Was przez pół mózgów jak to było kiedyś z tak zwanym „laboratorium olesia”. Mnie jak i każdego gdy ktoś sobie nawet pomijając legalność pracę mimo wszystko po wiele godzin i pewne koszty hostingowe może niewielkie ale na pewno każdy z Was by nie chciał jakby ktoś sobie na tym co robicie za friko dla innych i chcecie by było użyte by bawiło i ułatwiało a ktoś bierze za to kasę, a podaje to w formie beznadziejnej i nie poda nawet z czyjej wiedzy korzysta. Takie coś bardzo zniechęciło by raczej każdego z Was do tworzenia. Tak samo jak czasem debilne komentarze tutaj i na e-maila. Bo to po co tworzyć coś jeśli się nie podoba. Mam jak i pewnie Wy lepsze rzeczy do roboty, a materiały bez reklam można oglądać inaczej, jak opisałem.

 41. 19:27, 18.09.2017jacware  / Odpowiedz

  Downloader TVN działa (póki co). Po wklejeniu adresu z materiałem trzeba zmienić https na http.
  Pozdrawiam

  • 06:01, 22.09.2017olesio  / Odpowiedz

   Ok – czyli zamianę zaimplementuje. Należy mieć jednak na uwadze że informatycy pracujący też z Panem Miszczakiem lubią coś tam mieszać, ale stacja TV nie ma jednak ujmy że poleci jeszcze blok reklam czwarty przez zapowiedzią co będzie w kolejnym odcinku „Na Wspólnej”. I jest to autentyczna sytuacja, bo ja rozumiem zarobek ale czasami w zachłanności niektórym lekko odwala jak niektórym komentującym negatywnie ostatnio tutaj moją osobę a wiem kto to taki i jak widać nadal nie chce się za bardzo zabrać za tak intensywną pracę by nie żyć za bardzo nie tym co trzeba czyli życiem innym i pokazywać swoją ewidentną niedojrzałość. Pozdrawiam Przychylnych i bardzo proszę Was o cierpliwość. Na prawdę jakoś wynagrodzi Wam to oczekiwanie i przerwy w działaniach programów pobierających coś co powoli urośnie do kombajnu. A rozwiązania aby pobierać kiedy nie jesteśmy na Windows też wdrożę.

 42. 12:18, 23.09.2017jacware  / Odpowiedz

  Przychylni również pozdrawiają i cierpliwie czekają.

 43. 10:59, 28.09.2017jaboldini  / Odpowiedz

  dla tvp nie działa

 44. 00:09, 01.10.2017magda  / Odpowiedz

  Hej co sie dzieje z ipla downloader? wczesniej wszystko dzialalo a teraz nie moze wyszukac i pobrac wszystkich odcinków Kiepskich, tylko niektóre odcinki mozna pobrac mimo ze wczesniej pobralam juz przez ipla downloader te których teraz ipla downloader nie wyszukuje i nie da sie pobrac

  • 09:59, 01.10.2017olesio  / Odpowiedz

   Będzie działać i opublikuje nową wersję, ale nie tak jak do tej pory publicznie – szczegóły na: http://blog.olesio.usermd.net/za-te-uzalanie-sens-traci-dla-ogolu-tworow-moich-upublicznianie a powtarzam to ponownie. W sumie teraz doszła jakby było mało dosyć bolesna kontuzja to nie ruszam się póki co więc podwinę rękawy i dopracuje rozgrzebany kod downloadera od IPLI który działa na testowej fazie i odeślę go do kilku osób by przetestowały. Inni chętni otrzymają go po wpłatach na PZN odesłanych na mój e-mail. A detale wkrótce. W między czasie ruszą pracę nad „kobmajnem” VOD. Myślę też nad usługą odsyłającą adresy bezpośrednie na e-mail autora.

   • 00:02, 04.10.2017tomas801118  / Odpowiedz

    @olesio
    Drogi Olesio!Dziękujemy Ci za zaangażowanie i zyczymy szybkiego powrotu do zdrowia.

    • 07:58, 04.10.2017olesio  / Odpowiedz

     Dziękuję, kontuzja drobna w skutkach ale bolesna i utrudniająca chodzenie i pracę. Ale za to przed nocką noga wypoczywa to zaraz dokończę testy rozwiązania pod kątem Downloadera do IPLI i niektórzy dostaną do testów. A także podam dokładne szczegóły co i jak z wpłatami.

   • 20:15, 10.10.2017magda  / Odpowiedz

    @olesio
    super dzięki czekam z niecierpliwością bo już są nowe odcinki które chciałabym pobrać 😉 co do tego płatnego co napisales wyżej to ja to chętnie wezme

 45. 00:11, 01.10.2017magda  / Odpowiedz

  bedzie nowa ipla downloader zaktualizowana? 😉

 46. 13:23, 02.10.2017Matatiasz  / Odpowiedz

  Olesio! Dzięki! Jesteś wielki. Wszystko działa.

  • 08:12, 04.10.2017olesio  / Odpowiedz

   Dziękuję – no gabarytowo coraz mniejszy bo już niebawem 100 KG i walczę o lepszego siebie 😉

 47. 18:28, 08.10.2017ebitch  / Odpowiedz

  działa 😀

 48. 20:39, 10.10.2017magda  / Odpowiedz

  @olesio
  super dzięki bo już są nowe odcinki które chciałabym pobrać 😉 co do tego płatnego co napisales wyżej to ja to chętnie wezme. Zycze powrotu do zdrowia

 49. 16:08, 28.10.2017tajfun  / Odpowiedz

  Cześć. Downloader do playera nadal działa? Jakoś nie mogę nic pobrać.

 50. 22:28, 03.11.2017Mariusz  / Odpowiedz

  Coś za coś , szybki pszelew na PZN i wszystko chula jak trzeba. Jak zwykle olesio nie zawiódł. Jestem bardzo zadowolony z pomysłu przelewów i myślę że każdy z nas mógł by co miesiąc przelać pare złotych, bo ja mam taki zamiar. Weście się za przelewy darowizny na PZN i będziecie zadowoleni . Pozdrawiam Wszystkich blogowiczów.

 51. 22:28, 03.11.2017M  / Odpowiedz

  Hej!
  Działa dalej ten downloader? Próbowałem z najnowszymi odcinkami Na wspólnej ale lipa…. adres zaczyna się od https…

 52. 22:28, 12.11.2017Joanna  / Odpowiedz

  Witam,
  Powiedz mi proszę jak ściągnąć z tej strony https://player.pl/programy-online/masterchef-odcinki,996/odcinek-1,S06E01,79352.html#

  Próbowałam wszystkim nie idzie.
  Pozdrawiam

 53. 22:37, 22.11.2017majk  / Odpowiedz

  Witam,

  co może być powodem tego, że nie działa downloader ? wczoraj wszystko elegancko śmigało dziś nie chce wkręcić linku 🙁

 54. 22:14, 23.11.2017jasiu  / Odpowiedz

  tvn Player Downloader 0.9 działa ale trzeba poprawić link na ten wzór np:
  jak mamy orginalny:
  https://player.pl/seriale-online/na-wspolnej-odcinki,144/odcinek-2588,S00E2588,86156

  http://player.pl/seriale-online/na-wspolnej-odcinki,144/odcinek-2588,S00E2588,86156.html

  zmienimy https na (http), i na końcy dopisujemy (.html)

  • 21:50, 05.12.2017olesio  / Odpowiedz

   Zostało to zrobione i wdrożone w wersji którą otrzymali dotujący.

 55. 15:22, 25.11.2017Grzesiek  / Odpowiedz

  Witam
  Czy jest szansa aby w najbliższym czasie downloader to tvn playera zaczął działać?

  Pozdrawiam

  • 21:51, 05.12.2017olesio  / Odpowiedz

   On działa ok po poprawkach i wiedzą o tym wspierający moją ideę z najnowszego wpisu.

 56. 20:02, 24.02.2018mk  / Odpowiedz

  Hejka, co sie dziesie z playerem tvn? Nie mozna pobrac nic. Próbowalam pobrac odcinki serialu Kobra-oddzial specjalny z player.pl https://player.pl/seriale-online/kobra-oddzial-specjalny-odcinki,1238/odcinek-2,na-smierc-i-zycie-cz-2,S11E02,53025.html
  i nie idzie 🙁 Móglbys sprawdzic co sie dzieje? Z góry dziekuje,

  Pozdrawiam

  • 15:11, 03.04.2018olesio  / Odpowiedz

   Hej. Dziękuję za zapytanie i sorry za obsuwę w odpowiedzi. A dzięki Tobie Magdo teraz na spokojnie analizując sprawę. Wyszło że player.pl trzyma niektóre materiały w nieznany mi wcześniej sposób jako materiały w plikach typu wvm i są o ile dobrze widzę do tego typu plików konwertery. Jednak FFMPEG uruchomiony na szybko „wywalił się” i teraz próbuję to ponownie przekonwertować testowo na format DivX. Wygląda na to że są to pliki jednak dające się obejrzeć. I jednak w przypadku player.pl nie zawsze wszystko jest chronione mechanizmem DRM tak jak kiedyś to było co założyłem z góry. A zatem dzięki Twojemu zgłoszeniu będę mógł wdrożyć nowy feature. Tylko pozostaje kwestia czy później pod kątem powstającego większego zbiorczego programu nazwanego roboczo „kombajn V O D” gdzie będzie też o mp3 masowa konwersja materiałów włącznie z serwisem adapterpl. No potrzebę wdrożenia tego przyszłościowo również sygnalizowali mi moi niewidomi Znajomi – nie trzeba będzie pomyśleć nad konwersją do formatu na przykład MP4. Raz jeszcze dziękuję za cierpliwość, dobre słowo i zgłaszane błędów. Ludziom których ze mną dobrą komitywę rozbiła nam znana osoba mająca za mało własnych problemów by żyć życiem innych i mącić a piszą w komentarzach atakujące i nie do końca prawdziwe rzeczy współczuje. Są też zarzuty iż całą ideą jest fałszywa i żąda się ode mnie przedstawienia dowodów jakich wpłat i pomocy ja dokonałem dla niewidomych. Jest to sprawa moja jak wspieram, nikt z Was nie jest do wsparcia mojej idei zmuszany. Musicie jad wylewać na mnie? Ok, to Wasze prawo. Ale ja mam prawo do tego jak żyję, jak wspieram Znajomych i nie tylko materialnie, jakie koszty ponoszę i jeśli mam się tłumaczyć komuś z Was o ile uznam to za stosowne to tylko ludziom którzy wsparli ideę oraz wykazują minimum kultury w komentarzach do mnie kierowanych a nie żyją swoimi urojeniami chcąc wykazać mi jedynie złe intencje. A tak na prawdę wywnioskować się w pierwszym i chłodnym spojrzeniu na te komentarze da, że wadzi Im pomoc niewidomym. Nie mi to jednak osądzać i tylko przy okazji odpowiedzi na komentarz Magdy, chciałem się do tego zbiorczo ustosunkować. Pozdrawiam.

 57. 01:34, 18.03.2018adekmajka13  / Odpowiedz

  WItam wysłałem emaila z potwierdzeniem dokonania Darowizny.
  Czy można liczyć na odzew? 🙂

  • 14:47, 03.04.2018olesio  / Odpowiedz

   Adek: wysłałem odzew na Twój e-mail nie raz. Mam Ciebie w zbiorczej liście dotujących. Jeśli jednak coś nie doszło to sprawdź folder SPAM na gmailu. Dla pewności wysyłam teraz ponownie. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Allowed Tags - You may use these HTML tags and attributes in your comment.

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Pingbacks (0)

› No pingbacks yet.