« Archives in Październik, 2017

[Sticky]

Moje twory za datki na PZN.

Cześć.

Ok, zobaczmy czy umiecie zrobić coś dla innych i zmotywować mnie w ostatnim zaganianiu przy ważnych dla mnie sprawach zrobić coś dobrego. A całość nie jest jak może ktoś pomyśli „na pokaz”. Chodzi bez żadnych podtekstów o pomoc Osobom nie widzącym od urodzenia lub mającym problemy ze wzrokiem Pomysł zrodził się po sytuacji opisanej we wpisie pod adresem: http://blog.olesio.usermd.net/za-te-uzalanie-sens-traci-dla-ogolu-tworow-moich-upublicznianie

Dane do przelewu symbolicznej kwoty ale prosiłbym w miarę Waszych możliwości znajdują się na stronie http://pznoz.pl/kontakt-2 i tutaj je również wklejam  Nie udało się niestety na razie poza Panią Księgową porozmawiać z Panem Dyrektorem PZN w siedzibie w Szczecinie. Ale pomysł mój na pewno nie zaszkodzi i póki co wierzę w uczciwość Osób wpłacających. Dlatego dowód wpłaty jako załącznik wysyłacie mi na mój adres e-mailowy oles[at]o2.pl gdzie znak [at] zastępujecie znakiem tak zwanej „małpy”. Najlepiej będzie by w tytule przelewu było jedynie słowo „DAROWIZNA”. Jak mówiła mi Pani Księgowa system pokazuje Jej pierwsze 30 znaków.

Osoby które nadeślą wpłaty czekają na moją odpowiedź. Którą udzielę niezwłocznie. Dla osób wpłacających stale będą w przyszłości przewidziane inne rozwiązania w ramach wpłat. Już poczyniłem zakupy infrastruktury serwerowej pod pewne rozwiązania. Zaś czyny, a nie słowa sprawią że z mojej strony zaczną się też konkretne czyny. Oto dane do przelewu:

Nr konta bankowego
BANK PEKAO SA
I O/Szczecin
10 1240 3813 1111 0000 4375 6490

Z góry dziękuję w imieniu Podopiecznych PZN. Zróbmy razem też coś dobrego dla Tych, którzy może denerwujące reklamy chcieli by oglądać, ale różne koleje często złego losu nie dadzą im nigdy takiej możliwości w ogóle albo w pełni. W razie pytań przypominam adres mój e-mailowy: oles[at]o2.pl – kolejne informacje wkrótce.