« Archives in Wrzesień, 2017

Za te użalanie sens traci dla ogółu tworów moich upublicznianie.

Szanowni Czytelnicy i korzystający z moich amatorsko stworzonych projektów 🙂

AKTUALIZACJA Z 27.10.2017 – 21:36. Nie ma co dłużej czekać. Ruszamy z dobrem! 🙂 Detale są we wpisie pod adresem: http://blog.olesio.usermd.net/pzn – a oryginalna część poprzedniej wersji tego wpisu poniżej.

Ostatnio mnóstwo mam spraw osobistych i zawodowych, a może i też źle organizuje czas dlatego nie marudzę Wam ciągle jak niektórzy niechcący czytać tego bloga i nie mam niestety choćbym bardzo chciał nieraz głowy i czasu do porządnego wdrożenia zmian tak by dało się korzystać z pobierania materiałów bez reklam z wiadomych serwisów. Moja amatorska wiedza, skromne zaplecze techniczne i media też kosztują, ale ja nie jestem tak zwanych gołodupcem ani wyłudzającym dotacje czy mało ambitnym za bardzo żyjącym cudzym życiem człowiekiem.

 

W tym ciężkim czasie otrzymuje kolejne zapytanie o pobierania z player.pl gdzie pisze ktoś, kto wystąpił w jednym z odcinków jakiejś produkcji wiadomej stacji telewizyjnej. Wyjaśniam mu więc że jest tak i tak, swoje sprawy mam, że można użyć wiadomych innych rozwiązań. Na co dostaję bardzo „uprzejmą” odpowiedź że zmarnowałem swoje pięć minut życie i się mu żalę a trzeba było w ogóle nie odpisywać. Oczywiście jako osoba wiele razy doznająca w życiu wedle mnie niesłusznych negatywnych reakcji pomimo swojej oczywistej specyficzności odpisałem w uprzejmiejszy sposób podając adres do pobranego pliku tej produkcji. I nawiązując że ja na korespondencję na mój e-mail kierowaną, a nie będącą spamem staram się możliwie jak najszybciej odpisać. Także ta wymiana zdań to kolejne zniechęcenie, ale żeby zachęcić i Was do robienia czegoś dla innych mam taki pomysł który chcę skonsultować. Widzę tak tak.

Sukcesywnie na swoje adresy e-mailowe autorzy w porządku komentarzy dostaną poprawione wersje moich tworów a docelowo zbiorczy kombajn i bardzo prosiłbym uczciwie o ich publiczne nieudostępnianie nikomu. Docelowo powstanie strona do pobierania online też dla tych Osób i taki jakby „kombajn” oparty o wtyczki w plikach typu dynamiczne biblioteki i może jakiś język poleceń oparty o składnię Pascala żeby pisać własne pobieranie. Do tego masowe pobieranie, monitorowanie schowka, odsyłania listy bezpośrednich adresów w formacie skryptu do masowego pobierania zewnętrznymi aplikacjami lub samych adresów na e-mail nadawcy czy monitorowanie schowka za za adresami podstron z materiałem danej platformy.

 

Pozostałe osoby będą musiały wysłać jakąś skromną kwotę przelewem na podany numer konta organizacji pożytku publicznego. Myślałem konkretnie o Polskim Związku Niewidomych Okręg Zachodniopomorski. I nie ma tutaj to na celu pokazanie jaki jestem super jak pewien znany koszykarz i obnoszenie się. Ale pomyślcie mając pewnie w większości zdrowe oczy – możecie w miarę sprawnie pisać do mnie mniej lub bardziej uprzejme komentarze czy oglądać cokolwiek z reklamami lub nie. Ja wiem na co dzień jak obojętni są ludzie i dla jednej z dziewczyn którą kompletnie zignorowano gdy musiała samodzielnie poruszać się po mieście a nie jest to dla Niej łatwe. Chętnie pomógł Jej wygadany pajac o aparycji ogra z filmu rysunkowego Shrek. Wspomina on tu o tym nie dlatego żeby komuś się przypodobać. Chciałby pomóc takim jak ja ale znacznie bardziej w większym stopniu niepełnosprawnym Osobom.

Żeby nie było tak łatwo to na mój e-mail należy wtedy wysłać skan potwierdzenia takiego przelewu ale najlepiej z podpisem i pieczątką pracownika banku Wszelkie oszustwa i lżenie Osób Niepełnosprawnych potraktuje należycie adekwatnie do poniżenia jakie czasami ja z dobrej woli robiąc coś czego może legalność jest dyskusyjna ale nie powinna przynosić aż takiej ujmy i strat jak często brak wsparcia poza może poza niektórymi przypadkami i brak takiego zwykłego ludzkiego podejścia do drugiej osoby.

 

Na pewno nikt z Was kto nie ma w otoczeniu albo nie spotkał się za bardzo z osobami które mają problem z samodzielnym poruszaniem czy poważną wadę wzroku może nie od razu się zorientuje i domyśli jak Im ciężko.Ktoś może mi „posapać” na e-maile i w komentarzach a na przykład takie Osoby nigdy nie widziały w ogóle nic lub widzą Świat na pewno w nieciekawych barwach ale są szczęśliwe często jednak wstydzą się poprosić o pomoc a doskonale widziałem ostatnio jak czasami traktowana z pewna pogardą i obojętnością jest taka Osoba chociaż Ona sama tego nie widzi, ale widzę to ja gdzie chętnie czy w życiu internetowym czy realnym gdy mogę pomogę komuś i nigdy nie żądam poklasku ale nieuprzejmości również.

 

Wybaczcie rozpisanie się i zapraszam do uprzejmej dyskusji w komentarzach. Co sobie o tej decyzji pomyślicie i czy macie o mnie pozytywne zdanie to w obecnej ciężkiej mojej sytuacji życiowej nie jest już tak istotne. Czasami trzeba żyć dla siebie i rozumieć specyficzność czy to że ktoś ma inne rzeczy na głowie niż robienie czegoś na już po łebkach bo ktoś woli siebie w jakimś programie obejrzeć. A moje „żale” przeszkadzają tak samo emitowane reklamy.

 

Dokładne dane do przelewu oraz informacje o tytułach czy stronie gdzie będzie sobie można zweryfikować że nie jest to akcja mająca na celu żadne złe intencję podam później. Jeżeli rozumiesz moją ideę to dziękuję i dobry z Ciebie Człowiek, a pozostali niech żyją jak chcą.