« Archives in Listopad, 2016

Downloader do TVN Player i strona WWW zaktuazlizowane.

Hej.

Postanowiłem utworzyć osobny wpis na Blogu. Postaram się krótko. Downloader do TVN Player w wersji 0.9 został zaktualizowany i znajduje się pod adresem: http://olesio.usermd.net/downloaders – z pobieżnych testów, głownie przy odcinkach „Na Wspólnej” i głównego oraz serii „Ciąg dalszy” talk show „Kuba Wojewódzki” wynika, że wszystko działa prawidłowo. Uaktualniłem też stronę http://olesio.tk/tvn – serwer może działać nieco wolniej niż na mydevil.net.

Oczywiście zmiany powyższe nie były by możliwe bez podpatrzenia zmian wprowadzonych przez Ekipę od w wtyczki do KODI „Polskie telewizje” z repozytorium SD-XBMC – http://sd-xbmc.org gdyż moja niewielka wiedza nie pozwalała by tego w tak szybkim czasie ogarnąć samodzielnie. Również strona http://olesio.tk/nw została poprawiona.

I przy okazji jeszcze raz zaznaczę. Jeżeli zgłaszacie mi problem z niedziałaniem któregokolwiek z moich Downloaderów, to szanujmy proszę swój czas. Dlatego podawajcie jaką używacie wersję, bo nieraz okazuje się iż jest on nieaktualna. I co najważniejsze podawajcie adres/adresy materiałów, które nie dadzą się pobrać. Nauczcie się również, że „HTTPS” nie jest tym samym co „HTTP” w adresie pliku. I nie mam takiej wiedzy aby malutki program w WinAPI obsługiwał szyfrowany protokół bez żadnych dodatkowych dllek. Chyba nie tylko ja takich rzeczy nie potrafię.

Miłego pobierania i oglądania życzę. I sorry za rozpisanie się. Pozdrawiam.